Nasz Żłobek i Przedszkole

Szanowni Rodzice
Kilka informacji o budynku na skalę XXI w.

Pomieszczenia przedszkolne oraz sale w żłobku wyposażone są w wentylację z rekuperacją ....

Co to oznacza....

Kilka informacji na ten temat:

✔Instalacja "Rekuperatory" zaprojektowana została ze szczególną dbałością o ochronę zdrowia dzieci i ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Tu liczy się nie tylko dobra zabawa, ale i pełna odpowiedzialność za zdrowie i dobre samopoczucie grupy osób.

Zaawansowana technologia instalacji gwarantuje pełną likwidację bakterii, wirusów, zarodników pleśni i grzybów, a także innych alergenów z powietrza nawiewanego, co w zdecydowany sposób ogranicza zachorowalność oraz rozprzestrzenianie się chorób. Dodatkowo nawiewane powietrze jest jonizowane, co pozwala w pomieszczeniach cieszyć się jakością powietrza zbliżonego parametrami do powietrza leśnego.

Dodać do tego warto podstawowe korzyści z rekuperacji, czyli brak konieczności przewietrzania bez względu na porę dnia i roku (brak przeciągów, komarów, much), zwiększone bezpieczeństwo związane z zamkniętymi oknami i drzwiami oraz pełen dostęp do świeżego powietrza z niską zawartością dwutlenku węgla i wilgotności przez cały dzień.

Wynik? Zero absencji i maksimum komfortu małych podopiecznych!

Dodatkowo w salach na parterze (żłobek) funkcjonuje ogrzewanie podłogowe, co jesienną i zimową porą zapewnia wyjątkowy komfort cieplny. Bowiem rozkład temperatury powietrza w takiej sali jest zbliżony do idealnego dla organizmu człowieka. 
Zabawa na czworaka, siedząco czy bieganie bez bucików jest dużo przyjemniejsze.... zwłaszcza dla najmlodszych Boberków

Pozdrawiamy
Ekipa Wesołego Boberka ???